Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/yuxellcom/eurozenhairtransplant.com/wp-includes/functions.php on line 5663
Yüz ve Boyun Germe - Eurozen Hair Transplant
whatsapp
 

Yüz ve Boyun Germe

Yüz ve Boyun Germe

Kişilerin mimiklerini en iyi şekilde yansıtabilmesi, sözsüz iletişim aşamasında en etkin rolüüstlenen yüzün, kusursuz görünmesi gerekir. Her birey göz alıcı bir yüz güzelliğine sahip olmayı arzu eder. Zamanla meydana gelen sarkmalar ve deforme olmalar kişinin motivasyonunu olumsuz yönde etkilemektedir.

 

Kişinin kendini mutlu hissetmesi ve özgüveninin yüksek olması, yüzündeki kusursuzlukla doğru orantılı olarak gerçekleşmektedir. Yüz ve boyun germe operasyonları birbirinin sınırları içerisinde yer aldığı için çoğu zaman birlikte ele alınmaktadır. Fakat ihtiyaca göre ayrı ayrı olarak da uygulanması gerekebilen operasyonlardır. Zamanla yüz kasları gevşeyerek gerginliğini yitirir. Bunun beraberinde yağ tabakası da yerçekimi etkisiyle sarkarak, yüz; tabanı aşağıda olan üçgen görünümüne dönüşür.

 

Bu tip sorunlar ortaya çıkmaya başladığında yüz & boyun germeoperasyonu ile daha sıkı ve genç bir görünüme ulaşabilirsiniz. Cildin buruşması, yanakların aşağı doğru sarkması, yüzde yer alan yağ tabakasının yer değiştirmesi-atrofiye uğraması gibi durumlar söz konusu olduğunda size en uygun ameliyat yöntemi için kliniklerimize bekleriz. Bu durum tamamen yüzünüzün ve boynunuzun ne derecede deforme olduğu ile şekillenmektedir.

 

Alanında uzman doktorlarımız ile steril hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda, daima sizlerin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İleri teknolojik ürünler kullanarak, günümüz teknolojisini takip etmekteyiz. Sarkan ve yaşlanma gösteren yüzünüzü 10-15 yıl öncesine geri döndürme fırsatını hizmetinize sunmaktayız. İleri derecede sarkmanın söz konusu olmadığı durumlarda Mini face lifting işlemi uygulanabilir. Bu operasyonlarda ihtiyaca göre hacim arttırıcı yağ enjeksiyonları kullanılmaktadır. Düzleşen yanak bölgelerine kendi yağ dokularınız taşınarak canlılık ve dolgunluk sağlanmaktadır. Total yüz germe operasyonu ise, ileri derecede sarkma ve yaşlanma gibi durumlarda uygulanmaktadır.

 

Belli bir yaşa geldikten sonra veya aşırı kilo kayıplarından kaynaklanan boyunda sarkma durumu, boyun germe işlemi ile ortadan kaldırılabilir. Çene ve gıdı bölgesinde oluşan yağlanmalar yüz şeklinin bozulmasına sebep olarak olduğunuzdan daha yaşlı görünmenizikaçınılmaz kılar. Yüz & boyun germe operasyonu birbirlerinin sınırları içinde olduğundan birlikte yapılarak istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Doctor Zen Clinic olarak gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarımızda sizlerin sağlığını ve estetik görünümünü hedeflemekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız ile steril hastane ortamında ameliyatlarımıza yön vermekteyiz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübelerimiz odağında eşsiz başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Siz de yüz&boyun germe operasyonumuzu deneyimleyemek ve öncesinde bilgi almak istiyorsanız en kısa zamanda kliniğimize davetlisiniz.

Yüz ve Boyun Germe

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.