Burun Estetiği (Rhinoplasty)

BURUN ESTETİĞİ RİNOPLASTİ

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı

Revizyon burun estetiği; adından anlaşılacağı gibi düzeltme ve yeniden gözden geçirme anlamına gelmektedir. Burun ameliyatı geçiren kişiler memnun kalmadığı ya da daha kötü bir görünüme ulaşmaları nedeniyle tekrar ameliyat olmaktadır.

Dudak Estetiği

Bazı kişilerin dudak yapısı ince olabilir ya da üst dudak ince olup, alt dudak kalın olabilir. Bu dengesizliği ölçülü ve estetik bir hale getirmek amacıyla dudak estetiği yapılabilir. Aynı zamanda yaş faktörüne bağlı olarak da dudak kalınlığında azalma görülebilir.

Çene Estetiği

Çenede var olan anomaliler yüz üzerinde yapılan diğer başka estetik cerrahi girişimlerinin başarı oranında düşmelere neden olmaktadır. Çenenin estetik görünmesi yüz iskeletini oluşturan parçalar arasında yapısal simetrinin ve dengenin bulunmasıyla mümkün olmaktadır.

Kulak Estetiği

Kulak estetiği denilince akla ilk gelen eski çağlardan günümüze kadar bir çok kişide sorun olan kepçe kulak ameliyatıdır. Kulak ile kafa arasındaki açının göz estetik değerlerine göre normalden daha fazla olmasından kepçe kulak sorunu ile karşılaşırız.

Alın Germe

Alın germe ameliyatı, günümüzde kişilerin sıklıkla yaptırdığı estetik operasyonlardandır. Alın bölgesi, yaş ilerledikçe ortaya çıkan ya da mimiklerimiz ile hızlı kırışan bir bölge olması

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatı, gıdı bölgesinde oluşan sarkmaların kötü görünümlerini germe işlemi yapılarak yok edilmesi işlemine denilmektedir.

Kaş Kaldırma

Yaşa ve cinsiyete göre değerlendirmeler yapılarak kaş kaldırma operasyonları için planlama yapılmakta olup, kişilere güzel estetik bakış kazandırılmaktadır.

Göz Çevresi Estetiği

Göz çevresi estetiği ile göz çevresinde zamanla oluşan kırışıklıklardan, göz kapak düşüklüğünden ve göz altı torbalarından kurtulmanız mümkün.

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze yağ enjeksiyonuyla yüzde var olan kırışıklık, cildin sönmesi ve gerginliğinin azalması gibi sorunlar nedeniyle bireyin kendi yağ hücrelerinden elde edilen kök hücrelerle bölgenin doldurulması bir taraftan da onarımın başlatılması işlemidir.

Yüze Prp

Yüz prp ’de sorunlu bölge yüzde olduğundan buraya plazmanın enjekte edilmesi işlemine yüze prp denilmektedir. PRP uygulaması kırışıklık, ince ve derin çizgi

Yüz Gençleştirme

Yüz gençleştirme işlemi ise aslında plastik cerrahinin son basamağında uygulanan cerrahi operasyonlardan hastaları kurtaran alternatif bir çözümdür.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin