Bacak Germe Estetiği

BACAK ESTETİĞİ

Karın Germe

Karın germe ameliyatı kilo alıp verme sonucu ya da hamilelik sonucu vücudun özellikle karın bölgesinde oluşan yağlanmasının ve çatlaklarının giderilmesine yönelik etkili bir operasyondur. Burada hedef hem karın bölgesindeki yağlanmanın giderilmesi hem de varsa eğer, oluşmuş çatlakların uzaklaştırlmasıdır.

Bacak İçi Estetiği

Bacak içi estetiği yaşlanmadan dolayı oluşan bacak içinde sarkmalar, Aşırı kilo alıp verme sonucu oluşan bacak içi yağ dokularının gevşemesi ile ortaya çıkan durumlarda yapılmaktadır.

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe , kolun üst kısmında arka ve iç bölümlerinin kötü görünmesine sebep olan şekilsel bozukluğun cerrahi işlemler uygulanarak görüntüsel açıdan var olan sorunların ortadan kaldırılması işlemine denilmektedir.

Popo Kaldırma Operasyonu

Kadın figürünün en önemli unsurlarından birisi olan kalçaların, dolgun, yuvarlak, dik görünümlü hale cerrahi yöntemler kullanılarak güzelleştirilmesi işlemine popo kaldırma denilmektedir.

Vajina Estetiği

Vajina estetiği nedir, nasıl yapılır açıklamak gerekirse, vajina olarak adlandırılan kanalın cerrahi müdahale ile yenilenerek daraltılması olayına denir.

Vajina Daraltma Operasyonu

Vajina daraltma operasyonları cinsel tatmini arttırmak için yapılmaktadır. Eşlerin ilişkilerini olumsuz etkileyen cinsel sorunları gidermek amacı ile yapılmaktadır. Lokal yada hafif genel anestesizi  30 dakika ile 1 saat arasında yapılan bir operasyondur.

Kol Liposuction

Vücutta yağların kitlesel dağılımına bakıldığında kollarda basenlerde, kalçalarda, göbek bölgesinde yoğunlaştığı görülmektedir. Fazla kilolu bireylerin derileri kilo alımına paralel olarak iç basıncın etkisiyle esnemeye ve sarkmaya başlamaktadır.

Vaser Liposuction

Farklı yöntem türleri bulunan liposuction işleminde günümüzde gelinen en son noktaysa vaser liposuction yöntemidir. Normalde Liposuction işleminde vakum ve kanüller kullanılmakta olup uygulamada vakumlama işlemi yapılmaktadır.

Labium Küçültme

Labium küçültme operasyonu nasıl yapılır sorusu en çok merak edilen ve yapılmasının ne sonuçlar getireceğine karşın korkular duyulan bir operasyondur.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin