PRP Tedavisi

Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilecek saç dökülmesi, birçok insanın şikâyetçi olduğu bir problemdir. Saç ekimi olarak bilinen ve çeşitli yöntemleri olan işlem, günümüzde saç eksikliği ve saç kaybına büyük ölçüde çare bulabilmektedir. PRP saç tedavisi de, bu alanda uygulanan etkili bir destek yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır.

PRP Saç Tedavisi

PRP (Platelet Rich Plasma), kan plazması ve kırmızı kan hücrelerinin ayrılarak plazmanın deri altına, gerekli bölgelere uygulanması ve bu sayede kök hücrelerin yenilenmesinin hızlandırılması yöntemidir. Bir nevi kişilerin tedavisi için kendi kanlarının kullanılması olarak da tanımlanabilir.

Tıpta çeşitli alanların yanı sıra saç ve saç derisi için de uygulanabilen PRP; deri hastalıklarının sona ermesine, saçların daha sağlıklı çıkıp uzamasına yardımcı olur. Saç dökülmesine karşı etkili bir çözüm olabilen yöntem, tek başına tercih edilebileceği gibi, başka tedavi seçeneklerinin etkisini güçlendirmek adına tedaviye destek amacıyla da uygulanabilir.

Genetik saç problemi yaşayan kişiler, çeşitli saç derisi problemlerine sahip olanlar, saç dökülmesinden şikâyetçi olanlar ve ince telli, sağlıksız saçlara sahip bireyler, PRP yöntemini tercih edebilirler.

Uygulama, kişinin kendi kanı ile yapılacağından dolayı, herhangi bir olumsuz etki ortaya çıkartmayacak olmasından dolayı da avantajlıdır.

PRP Saç Tedavisi Fiyatları

PRP yönteminde, fiyatlar kişinin ihtiyaç duyduğu operasyonun detayları ve işlemin nerede yapılacağı gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilir.

PRP işlemi ve diğer saç tedavisi yöntemleri hakkında uzman doktorlar ile görüşüp detaylı bilgi almak isterseniz, EuroZen Saç Ekim ve Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin