Meme Dikleştirme Operasyonu

Meme dikleştirme ameliyatından sonraki 5 gün işinize ve aşırı aktivite barındırmayan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Ameliyattan sonraki ilk iki hafta sizi yoracak ve ağrınızı artıracak aktivitelerden uzak durmalısınız.

Meme Büyütme Ameliyatı

Küçük göğüse sahip kadınların bu sorunu artık aşılamayacak gibi değil. Günümüzde artık birçok kişi meme büyütme estetikleri yaptırıyor ve çoğu da bu durumdan oldukça memnun.

Meme Küçültme Ameliyatı

Normal boyutlarda olması gerekenden daha iri olan göğüsler birçok kadının çilesi haline gelmiş durumda. Fazla büyük olan meme dokusu çirkin duruyor kimi kadında ve toplum içerisine çıkamayacak hale getiriyor.

Meme Protezi Çıkarma

Kadınların beğenmediği silikonları ya da sağlıklarını bozan silikon protezler çıkarılabiliyor. Sağlığı bozan silikonlar kolayca cerrahi işlemlerle alınıyor ve yerine yenileri takılıyor.

Meme Ucu Estetiği

Meme ucunda oluşan şekil bozukluğu kadınlarda hem estetik, hem işlevsel hem de psikolojik problemlere neden olur. Memem başının ya da çevresinin büyük oluşu. Kadınları genel olarak psikolojik olarak etkiler ve cinsel sorunları da beraberinde getirir.

Jinekomasti

Erkeklerde kimi zaman utanılacak bir durum haline gelen ve yaz aylarında denize girmeme sebebi olan jinekomasti sanıldığı kadar da çözümsüz bir sorun değil. Günümüzde bu sorun için birçok tedavi seçeneği geliştirilmiştir.

Meme Yağ Enjeksiyonu

İdeal ölçülerde göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar için uygulanan bir diğer yöntemse yağ enjeksiyonudur. Kadınlarda estetik göğüslere sahip olmak için sadece ameliyat olmaya gerek kalmıyor. Artık bayanlar anestezi almadan yağ enjeksiyonu uygulaması ile hayallerinde ki bulunan göğüslere sahip oluyorlar.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin