Prp Tedavisi Nedir, Ne Amaçla Uygulanır?

Cilt ve saç yenileme tedavilerinde kullanılan bu yeni tedavi biçimi, kişinin kendi hücreleri ile yapılmaktadır. Pıhtı hücreleri adı altında geçen hücrelerin kafa derisine enjekte edilmesi, kişinin saçlarının beslenmesini ve yenilenmesini sağlanmaktadır.

Saç Cerrahisi Yöntemi İle Sağlıklı Saçlar

Saç cerrahisi, ekim işlemine yönelik yeni bir soluk getirmektedir. Yapılan operasyon güven açısından yüksek ve hastalara konfor sağlayan bir yapıda oluşturulmuştur. Dikkatli bir şekilde otomatik yol kullanılarak sağlıklı köklerin saptanıp, toplanmasını sağlamaktadır.

Saç Dökülmesi Hakkında Herşey

Günümüzde hem kadın hem de erkeklerin yaşadığı en önemli sorunlardan biri de saç dökülmesi sorunudur. Genel olarak erkeklere özgü gibi düşünülen bu durum, aslında kadınların genelinde de görülmektedir. Günlük olarak ortalama 150 tane telin dökülmesi normal kabul edilir.

SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENLERİ NELERDİR?

Erkeklerde daha çok şikayet edilen bur durum kadınlarda da sıkça görülmektedir. Dökülmeyi önleyen çeşitli türlerde şampuanlar, kremler ve buna benzer diğer maddeler, genellikle erkeklere yönelik olmaktadır. Ayrıca, yapılan cerrahi müdahaleler ve diğer işlemlerde erkeklere yöneliktir.

Saç Ekimi Fiyatları Türkiye 2018 Yılındaki İstatistikler

Genetik veya bir hastalık sonucunda oluşan saç dökülmesinin önüne geçebilmek için insanlar ekim tedavisine gitmektedirler. Dökülme problemi Türkiye'deki daha doğrusu Dünya'daki herkesin başına gelebilir. Bu problem yüzünden kökler kendi gücünü

Saç Ekimi İstanbul Fiyatları Nelerdir?

Saçların dökülmesi gayet normal bir olaydır. Şampuandan veya başka bir şeyden dökülme problemi yaşanabilir ve bu konuda insanlar rahatsız olabilir. Genellikle bakım yapmayan insanlar bu problemlerle karşılaşmaktadırlar. Saçların yıkanma süresi en az iki günde bir olduğundan dolayı ve


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin