Bayanlara Saç Ekimi Operasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Konu saç ekimi olunca ilk olaral akla erkekler gelse de, saç dökülmesi yaşayan bayanlar arasında saç ekimi yaptırmak da oldukça yaygındır. Kadınlar da saç dökülmesi çeşitli sebeplerden dolayı görülebilir ve en belirgin sebepleri ise, stres, hormonal dengesizlikler ve yeterli beslenememedir.

Başarılı Bir Saç Ekimi İçin İpuçları Var Mıdır?

Saçlarında çeşitli nedenler ile dökülme, seyrelme veya kellik gibi sorunlar yaşayan kişiler için en önemli konulardan biri haline gelen başarılı bir saç ekimi için ipuçları, ekim işleminin amacına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle bu ipuçlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Yapılan araştırmalar kişilerin ekim yaptırmadan önce doğal olarak nasıl yapıldığını merak ettiğini ve bu konuda araştırma yaptığını gösteriyor. Sosyal medya ve videolar aracılığıyla konuyu araştırmak suretiyle kafasında ki soru işaretlerin yok etmeye çalışan kişiler tamamen emin olduklarında ise saç ekimi işlemlerine karar vererek uzmanla görüşmeye gidiyor.

Erkeklerde Saç Ekimi Daha Çok Görülüyor

Kellik oluşması erkeklerde sık görülen bir durumdur. Erkeklerde görülen saç dökülmesi androgenetik alopesi olarak bilinir. Erkeklerde dökülmeyi oluşturan dihidrotestesteron erkeklik hormonudur. Dihidrotestesteron hormonu saç foliküllerini etkiler ve bunun sonucunda dökülme meydana gelir.

Fue Saç Ekimi Hakkında Bilinmeyenler

Birçok farklı nedenle saçlarında dökülme sorunu yaşayan insanların sayısı çok fazladır. Genelde erkeklerde görülen bu durum kadınlarda da görülmektedir. Psikolojik olarak insanları etkileyen ve sosyal hayattan soğumasına neden olan bu sorun için doktora giden hastalara öncelikle bir tarama yapılır.

Fut Saç Ekimi Tekniği Nedir?

Farklı bir çok nedenlerden dolayı dökülen saçların, tedavisi için en yaygın uygulama yöntemi ektirme yöntemidir. Ektirme işleminin kendi içerisinde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Kadınlarda ve erkeklerde, yoğun olarak dökülen ya da seyrelen saçlar, psikolojik olarak insanları olumsuz etkilemektedir.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin