Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Son yıllarda ülkemizde saç ekimi büyük bir artış göstermiştir. Saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan ve farklı yöntemler ile bu duruma çözüm getiremeyen birçok kişi saç ekim yöntemine başvurmaktadır. Hızlı gelişen teknoloji ve tıp ile birlikte saç ekimleri kolaylaşırken birçok yöntem de geliştirilmiştir.

FUE Saç Ekimi Nedir?

Günümüzde kullanılan saç ekimi yöntemlerinden olan FUE saç ekimi yöntemi, cerrahi bir girişim olmaması sebebiyle en çok tercih edilen tekniktir. Ayrıca saç ekimi uygulaması için FUE saç ekimi yönteminin tercih edilmesi bir çok avantajıda beraberinde getirmektedir.

Saç Ekimi Hakkında Merak Edilenler

Saç dökülmeleri özellikler erkeklerde Hormonal sebepler ve genetik sebeplerden dolayı sıkça yaşanan ve oldukça can sıkan bir durumdur. Hormonal ve genetik sebeplerin yanı sıra saç dökülmeleri enfeksiyon, yaşlılık, idyopatik bilinmeyen sebepler, mantar ve psikolojik nedenlerden dolayı dökülebilmektedir.

Saç Ekimi Hakkında Bilgiler

Saç ekimi yaptırmak isteyenler, saç ekimi operasyonuna ve iyileşme sürecine dair saç ekimi hakkında bilgi araştırmaları yaparlar ve çoğunlukla buna göre karar verirler. Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin genellikle en çok merak ettikleri konular ise, saç ekimi operasyonu esnasında acı duyulup duyulmadığı, saç ekimi uygulaması için saçın kazınıp kazınmadığı,

Saç Ekimi Nasıl Olur?

Saç ekimi yaptırmak isteyen bir çok kişinin kolaylıkla yaptırabileceği bir uygulamadır ve saç kaybı ile saç dökülmesi gibi sorunlardan kurtulabilmek için yapılabilecek en iyi çözümlerdendir. Saç ekimi uygulamasından en iyi sonucu alabilmek için operasyonun, konusunda uzman bir plastik cerrah tarafından ve hastane ortamında gerçekleştirilmesi gereklidir.

Saç Ekimi Teknikleri

Günümüzde birçok kadın ve erkeğin yaşadığı estetik sorunlardan biridir saç kaybı. Hatta saç kaybı ve saç dökülmesi sorunu yaşayan bir çok kişi özgüven sorunuda yaşamaya başlamakta ve bu durumda kişinin hem kendine bakış açısını hem de sosyal yaşantısında ki iletişimini olumsuz anlamda etkilemektedir.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin