Hangi Yaş Grubu ve Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Saçlarımız doğumdan ölüme kadar yani vücudumuz yaşadıkça bizimle birlikte yaşamaya devam eder. Ancak çeşitli sebeplerden, hastalık, yaşlılık, kalıtsal faktörler yani aileden gelen etki , kazalar, gündelik yaşam aksamaları ile hava koşulları etkisi ile çeşitli kimyasallarla maruz kalındığında veya kullanılan ilaçlar yüzünden saçlarımız dökülmeye ve hatta tamamen kaybolmaya yüz tutar.

İstanbul'da Saç Ektirmenin Avantajları Nelerdir?

Ekim konusundaki tüm teknolojiler ve buna benzer birçok konuda ilk işlemler İstanbul şehrinde yapılmaktadır. Bu şehirde yapılmasının en büyük sebebi ise nüfusundan dolayıdır. Ekim teknolojileri ilk olarak İstanbul'da daha sonra diğer şehirlerde yer almaktadır.

Kadınlarda Saç Ekimi Hakkında Merak Edilenler

Daha çok erkekler tarafından uygulandığı düşünülen saç ekimi operasyonları kadınlar için de yapılabilir. Kadınlarda saç ekimi tercihinin nedenleri erkeklere göre daha farklıdır. Genetik dökülmenin dışında kaza veya yanma sonucu oluşan estetik sorunlarda da bu yönteme başvurulabilir.

Kellik Tedavisi Ve En Çok Kimlerde Kellik Görülür?

Erkekler arasında en yaygın sağlık problemi olan ve çözüm noktasında en çok araştırma yapılan sorunlardan biri kellik problemidir. Daha çok genetik aktarımdan dolayı oluşmakta ve kellik tedavisi gerektirmektedir. Ailede bulunan ve bu sorunla karşılaşmış olan kişiler

Prp Destekli Saç Ekimi Hakkında Bilgi

Kellik sorunu veya mevcut saçların dökülmesi çoğu kişide psikolojik sorun boyutunda rahatsızlıklar hissettirebilmektedir. Bu nedenle günümüzde kelliğin oluştuğu bölgede eski saç yapısının geliştirilmesi veya yeni saç yapısı oluşturulması için değişik yöntemler ortaya çıkarılmaktadır.

Prp Tedavisi Nedir, Ne Amaçla Uygulanır?

Cilt ve saç yenileme tedavilerinde kullanılan bu yeni tedavi biçimi, kişinin kendi hücreleri ile yapılmaktadır. Pıhtı hücreleri adı altında geçen hücrelerin kafa derisine enjekte edilmesi, kişinin saçlarının beslenmesini ve yenilenmesini sağlanmaktadır.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Life Residence Merkez Mah. Prof. Dr. Bülent Tercan Sok. No:16

phone

Telefon Numaraları

+90 (212) 347 5554
+90 (542) 231 2802

Bizimle İletişime Geçin