Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Saç insan görünümünü en çok etkileyen faktörlerden bir tanesi ve saçın kişinin genç yaşlı güzel çirkin görünmesine son derece önemli bir etkisi olduğu da açık. Hal böyle olunca da saç deyip geçmemek gerekiyor. Ama kimi zaman farklı nedenlerden dolayı insanların saçları dökülebiliyor.

Saç Ekimi Operasyonu Sonrası İyileşme Süreci

Saç ekimi operasyonunu, günümüzde en sık tercih edilen kozmetik ve estetik uygulamalardan biri olan saç ekimi uygulası, hem kadınlar hemde erkekler tarafından saç dökülmesi, saç kaybı ve kellik gibi sorunların giderilmesi amacıyla tercih edildiği gibi

Saç Ekimi İşlemine Dair Merak Edilenler

Saç ekimi uygulaması günümüzde birçok erkek ve kadın tarafından tercih edilmekte ve cinsiyet gözetmeksizin başarıyla ve kolaylıkla yapılabilen bir uygulamadır. Başınızın arka kısmından ya da vücudunuzun kelliğe dirençli olan diğer bölgelerinden alınan daç köklerinin, başınızda saç kaybı ya da saç dökülmesi ile seyrelmesi yaşanan alanlara ekilmesi işlemine saç ekimi ya da diğer adıyla saç nakli denmektedir.

Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

Son yıllarda operasyonlarda başarının %99’ a ulaşması ile beraber saç ekimi operasyonuna yönelmektedir. Bu yazımızda saç ekimi hakkında merak ettiğiniz her türlü cevabı bulabilirsiniz. saç noktasında dökülme sorunu yaşayanların geneli saç ekimine yönelmektedir. Ülkemizde saç dökülmesinden muzdarip olan her 3 kişiden biri saç ekimine başvurarak sağlıklı saçlara kavuşmakta ve kellik problemi ile karşı karşıya kalmaktan kurtulmaktadır.

Dhi Saç Ekimi

Saç ekimi, günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaçları doğrultusunda kolaylıkla yaptırabileceği, diğer kozmetik anlamda yapılan estetik cerrahi müdahalelere oranla daha basit ve gerek uygulama gerekse iyileşme sürecinde daha konforlu bir süreçtir.

Greft Saç Ekimi

Saç ekimi uygulaması günümüzde artık daha konforlu ve daha kolay bir şekilde ve çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Saç dökülmesi ve saç kaybı yaşadığınız bölgeye, vücudunuzun kıl içeren bölgelerinden temin edilen saç köklerinin nakil edilmesi saç ekimidir. Saç ekiminde kullanılan saç köklerine ise greft denmektedir.


EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin