SAÇ EKİMİ YAPTIRMAK

Günlük imajın bir göstergesi olan saçlarımız tıpkı cildimiz gibi bakım isteyen en önemli varlığımızdır. Her geçen gün çıkan şampuan reklamlarında dolgun saçlarıyla reklam yapan kadınlar ve erkekler hemen hemen her bireyin istediği bir görüntüdür.

SAÇ EKİMİNDE YENİ SEZON

Kadın ve erkekler için olmazsa olmaz bir konu olan saç bakımı ve dökülmeye başlayan saç problemleri kişilerde özgüven eksikliği yaratan çok önemli bir sorundur.

Saç Ekiminin Riskleri Var Mıdır?

Saç ekimi son yıllarda oldukça popüler ve tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu süreç içerisinde birçok kişi tedirginlik yaşayabiliyor. Risk faktörleri,

Saç Ekimi Nedir?

Saç dökülmesi, saçların seyrelmesi ya da olmaması günümüzde hem kadınları hemde erkekleri etkileyen en büyük estetik sorunların başında gelmektedir.

SAÇ EKİMİNDE DOĞRU SEÇİM

Fue saç ekimi yaptıran kişilerin yorumları genelde olumlu sonuç aldıkları ve hiçbir ağrı sızı yaşamadıkları doğrultusundadır. Saç ekimi sonrası oluşan kırmızı siyah görüntüler günde 1 kez yıkanma ile önlenebilir.

Saç Ekimi Kavramına Genel Bakış

İnsanların yaşamlarında bir istenen tüyler var bir de istenmeyen tüyler. Bir grubun varlığı ciddi anlamda dert iken saç denilen kılların olmaması ise insanların aslında hiç istemediği bir durum ve kimse hiçbir yaşta saçsız olmak istemiyor.
EuroZen Hair Transplant İletişim

Mesajınızı bırakın en kısa sürede sizi arayalım.
pin_drop

Konum

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 A Blok B1 D:167 Torun Center Yatay Ofisler Şişli / İstanbul

phone

Telefon Numaraları

+90 (542) 231 2802
+90 (212) 347 5554

Bizimle İletişime Geçin